PRACA Z JEZYKIEM FRANCUSKIM / NIEMIECKIM

BCM oddział Kraków
  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

KOORDYNATOR RYNKU FRANCUSKIEGO / NIEMIECKIEGO
Lokalizacja: Kraków
Opis stanowiska:
· Nawiązywanie kontaktów handlowych z klientami francuskojęzycznymi
· Koordynowanie projektów z zakresu HR na rzecz klientów francuskojęzycznych

Wymagania

· bardzo dobra znajomość języka francuskiego (C-1 , C-2)
· Umiejętność pracy w zespole
· Komunikatywność i otwartość
· Dobra organizacja pracy
· znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office,

Oferujemy

· Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych,
· Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
· Motywujący system wynagrodzeń,
· Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie CV w języku polskim na adres: @

Podstawa prawna: Podstawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowią przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej „RODO”) z którą, może Pani/Pan zapoznać się na stronie w Polityce Prywatności.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)