Inżynier Budowy

RAK INVEST
  • Myszków, śląskie pow. myszkowski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Opis
Firma budowlana RAK INVEST TOMASZ RAK z wieloletnim doświadczeniem w realizacji robót budowlanych poszukuje kandydata na stanowisko Inżynier budowy.

Zakres obowiązków:
• Wymaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
• Konsultowanie rozwiązań technicznych z projektantem lub przełożonym
• Współtworzenie dokumentacji powykonawczej
• Nadzór nad realizacją robót pod względem jakości, terminowości i kosztów
• Planowanie i organizacja pracy sił własnych
• Koordynacja pracy podwykonawców
• Zaopatrzenie w potrzebne materiały, surowce i sprzęt
• Kontrola i rozliczenie wykonanych robót oraz dostarczonych na budowę materiałów
• Bieżąca analiza dokumentacji technicznej
• Egzekwowanie przestrzegania zasad BHP

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku( min.2 lata)
• Samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Umiejętność współpracy i zarządzania zespołem
• Prawo jazdy kat.B
• Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Konkurencyjne wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia i kompetencji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Wsparcie doświadczonego zespołu
• Prowadzimy prace w woj. śląskim -brak wyjazdów w delegacje
• Motywacyjny system wynagrodzeń

CV proszę przesyłać na adres mailowy : trak#rakinvest.pl
Proszę o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)