Specjalisty Utrzymania Ruchu Elektromechanik, północ Krakowa

HrProject
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla Naszego Klienta z branży produkcyjnej, z północnej części Krakowa szukamy Specjalisty Utrzymania Ruchu, Elektromechanik

Zakres obowiązków:

– Utrzymanie ciągłości ruchu w Zakładzie,
– Diagnozowanie i usuwanie, analiza i zapobieganie awariom maszyn, w szczególności w zakresie elektryki i automatyki,
– Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,
– Naprawa, oświetlenia hal produkcyjnych,
– Naprawa maszyn i urządzeń,
– Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
– Dbałość o powierzony park maszynowy,
– Dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania

– Dyspozycyjność,
– Znajomość z zakresu pneumatyki i mechaniki,
– Dobra znajomość schematów elektrycznych oraz pneumatycznych,
– Dobra znajomość rysunków technicznych maszyn,
– Znajomość obsługi na podstawie instrukcji różnych regulatorów (temperatury, czasowych, itp.),
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi,
– Umiejętność spawania metodą MIG-MAG, TIG – nie jest to warunek konieczny,
– Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe,
– Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów,
– Brak przeciwskazań do pracy powyżej 3 metrów.

Oferujemy

– Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu,
– Pewne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
– Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,
– Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– Dodatkową premię dyspozycyjną,
– Premię roczną,
– Niezbędne narzędzia pracy,
– Wsparcie całego zespołu.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)