Psycholog/ terapeuta

Centrum Futurum
  • Łódź, łódzkie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Prowadzimy specjalistyczne placówki dla dzieci w spektrum autyzmu - przedszkola terapeutyczne, szkołę podstawową i poradnię. Naszą misją jest tworzenie lepszej przyszłości dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do naszego zespołu w przedszkolu terapeutycznym.

Wymagania

wykształcenie wyższe na jednym z poniższych kierunków:
• pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna lub wychowanie przedszkolne lub studia podyplomowe z przygotowaniem pedagogicznym przedszkolnym
• pedagogika specjalna,
• oligofrenopedagogika,
• psychologia
łatwość w nawiązywaniu serdecznych kontaktów z dziećmi i ich rodzicami,
umiejętność pracy w zespole i otwartość na współpracę,
inicjatywa i chęć do poszerzania wiedzy i kompetencji zawodowych,
aktualna książeczka Sanepidu i zaświadczenie o niekaralności

Warunki pacy:

praca na umowie o pracę
wsparcie merytoryczne doświadczonego Dyrektora i kadry, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem
atrakcyjne wynagrodzenie
karta MultiSport
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie szkoleń

Obowiązki:

codzienna praca terapeutyczna i edukacyjna z dziećmi z autyzmem w wieku przedszkolnym
prowadzenie dokumentacji procesu terapeutycznego zgodnie z wytycznymi wynikającymi z Rozporządzenia Ministra Edukacji oraz wewnętrznymi placówki
stała współpraca z rodzicami podopiecznych jako partnerami w procesie terapeutycznym

zapraszamy na nasz profil na Facebook:
oraz
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)