Przedstawiciel Handlowy/Manager Grupy Sprzedażowej

Suntrio sp. z o.o.
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy / Manager Grupy Sprzedażowej

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
-Wysoka prowizja za każdy kW mocy;
- Premie sprzedażowe uzależnione od wyniku Twojej grupy;
-Szkolenia produktowe / webinary;
-Materiały szkoleniowe i marketingowe;
-Produkty w bardzo konkurencyjnych cenach (duża przestrzeń do naliczanej prowizji);
-Przyjazne środowisko pracy, atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
-Narzędzia pracy uzależnione od wyników sprzedaży: samochód, karta paliwowa;
-Długofalowa współpraca;

Twój zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych;
- Profesjonalne przedstawienie produktu oraz dbałość o wizerunek firmy SUNtrio sp. z o.o.;
- Budowanie zespołu sprzedażowego;
- Udział w szkoleniu własnego zespołu;
- Pomoc przy pierwszych spotkaniach sprzedażowych;
- Zarządzanie pracą zespołu;
- Realizowanie planu sprzedażowego;
- Raportowanie pracy;
- Rozwiązywanie bieżących problemów przy współpracy z firmą;

Czego wymagamy:

- Doświadczenia w branży OZE;
- Pozyskiwania nowych klientów;
- Doświadczenia w budowaniu zespołu sprzedażowego;
- Znajomości technik sprzedaży oraz negocjacji handlowych;
- Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
- Samodzielności w działaniu;
- Bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)