Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.02.2024

TECHNIK FARMACJI - Apteka Nowa Farmacja - Glinojeck

Nowa Farmacja
  • Glinojeck, mazowieckie pow. ciechanowski

Inny

Umowa o pracę

Firma Nasza rozwija się dynamicznie od 2010r..
Nasze apteki w posiadają wieloletnią tradycję w zaopatrywaniu lokalnych mieszkańców w leki i materiały medyczne.
Wysoka jakość usług, to nasza domena.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko
TECHNIK FARMACJI

Miejsce pracy: Województwo- Mazowieckie;
Miejscowość- Glinojeck/ k. Ciechanów
Ilość Etatów: 2
Nr ref. GF/TF11/22

Opis stanowiska:
• Do naszego zespołu poszukujemy Techników Farmacji z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów
• Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków,
• Realizacja recept
• Przyjmowanie dostaw
• Wykonywanie leków recepturowych
• Monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie
• Zaangażowanie i odpowiedzialność
• Inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki

Wymagania

• Wykształcenie farmaceutyczne – Technik Farmacji
• Otwartość na pacjenta i chęć pomocy
• Orientacja na osiąganie postawionych celów
• Zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Znajomość programu Kamsoft

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze
• Prywatna opieka medyczna
• Szkolenia
• Bezpieczne warunki pracy