Pracownik Gospodarczy

KGL S.A.
  • Wiązowna, mazowieckie pow. otwocki

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Praca od zaraz

KGL od 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.

Do zespołu utrzymującego czystość i ład na naszym terenie w lokalizacji Rzakta (niedaleko Otwocka) poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Oferujemy

- umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas
- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
- ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
- prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
- kartę Multisport

Twój zakres obowiązków:

- utrzymywanie czystości i ładu terenu wokół budynków (zbieranie śmieci, opróżnianie koszy na śmieci, zamiatanie placu, czyszczenie chodników, itp.)
- wykonywanie drobnych prac remontowych i napraw w budynkach
- belowanie odpadów (kartony, folia)
- dbanie o właściwy porządek podległych pomieszczeń miejsc sortowania, składowania odpadów
- usuwanie śniegu, lodu i błota pośniegowego z terenów utwardzonych
- dbałość o zabezpieczenie antypoślizgowe chodników oraz placu
- wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Wymagania

- Zdolności techniczne
- Dokładność
- Uczciwość
- Odpowiedzialność
- Komunikatywność
- Punktualność

Zapraszamy do aplikowania oraz kontaktu telefonicznego:.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)