Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 27855        SUBSKRYBUJE: 7163

Wdrożeniowiec systemów klasy ERP

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta specjalizującego się w usługach IT w zakresie

dostarczania, wdrażania i tworzenia oprogramowania systemów klasy ERP

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

nr ref ERP/02/2019

 Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę potrzeb klienta
  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych
  • Wdrożenia enova 365 – moduł gospodarka magazynowa i CRM
  • Pomoc serwisowa dla klientów
  • Pomoc klientom w podstawowych problemach z zakresu IT

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym
  • Znajomość zagadnień z zakresu systemów klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność, terminowość, kreatywność
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat B

Mile widziane:

  • znajomość systemu ENOVA
  • znajomość baz danych MS SQL
  • umiejętność programowania w C#

Firma oferuje:

  • umowa o pracę
  • stałe atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie uzależnione od doświadczenia i efektów pracy
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • udział w szkoleniach produktowych
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole

Jak aplikować - informacje:

CV z dopiskiem ERP/02/2019 prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@partnerrozwoju.pl

Masz pytania? Zadzwoń 690 90 15 15 lub wyślij do nas sms-a a my oddzwonimy najszybciej, jak to możliwe☺

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7, 43­-300 Bielsko-Biała. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7,  43­-300 Bielsko-Biała, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej i przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

rekrutacja@partnerrozwoju.pl