Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 32482        SUBSKRYBUJE: 7833

Wdrożeniowiec systemów klasy ERP

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-02-28

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta specjalizującego się w usługach IT w zakresie

dostarczania, wdrażania i tworzenia oprogramowania systemów klasy ERP

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

nr ref ERP/02/2019

 Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę potrzeb klienta
  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych
  • Wdrożenia enova 365 – moduł gospodarka magazynowa i CRM
  • Pomoc serwisowa dla klientów
  • Pomoc klientom w podstawowych problemach z zakresu IT

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym
  • Znajomość zagadnień z zakresu systemów klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność, terminowość, kreatywność
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat B

Mile widziane:

  • znajomość systemu ENOVA
  • znajomość baz danych MS SQL
  • umiejętność programowania w C#

Firma oferuje:

  • umowa o pracę
  • stałe atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie uzależnione od doświadczenia i efektów pracy
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • udział w szkoleniach produktowych
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole