Specjalista ds. rozwoju rynku z j. francuskim

Walcownie Ostrowieckie WOST S.A. oddział Głogów Małopolski
  • Głogów Małopolski, podkarpackie pow. rzeszowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Nasze produkty - wyroby gorącowalcowane - dostarczamy do ponad 50 krajów na całym świecie. Poszukujemy pracownika biurowego do naszego działu handlowego w Głogowie Małopolskim /k. Rzeszowa.

Zadania:
Rozwój sprzedaży – poszukiwanie nowych rynków
Prowadzenia analizy rynkowej
Aranżowanie spotkań handlowych
Identyfikowanie możliwości sprzedażowych
Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych i poza sprzedażowych
Budowanie silnych biznesowych relacji z klientem
Przygotowywanie ofert cenowych na bazie wytycznych / Polityki Cenowej
Praca w Systemie klasy ERP
Ścisła współpraca/komunikacja z działem Produkcji/Technicznym, Logistyką
Administrowanie obiegiem dokumentów dla klientów

Wymagania

Wykształcenie wyższe,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży mile widziane
Biegła znajomość MS Office
Umiejętność analitycznego myślenia
Biegła Znajomość języka Francuskiego,
Język angielski będzie dodatkowym atutem.
Nastawienie na realizację celów
Umiejętność współpracy oraz efektywnej komunikacji
Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premiowy system nagród
Interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
Stabilne warunki zatrudnienia
Samodzielność w działaniu

Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WOST zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)