Pracownik/czka Gastronomii/Kucharz/Kucharka

PION
  • Wrocław, dolnośląskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Oferujemy stałą pracę na umowę o pracę dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności w Restauracji na Bielanach w renomowanym sklepie budowlano-dekoracyjnym.

Twoje zadania to:
Przygotowanie i serwowanie dań w restauracji
Pomoc w przygotowaniu i odbiorze dostaw
Obsługiwanie klientów i udzielanie informacji o serwowanych produktach i daniach
Praca w trybie zmianowych w dni robocze, niektóre soboty i handlowe niedziele

O Tobie:
Lubisz pracę z klientem i potrafisz pracować w zespole
Masz min. sezonowe doświadczenie w gastronomii
Posiadasz książeczkę sanepidowską ( należy ją wyrobić)
Posiadasz Orzeczenie o niepełnosprawności

Mamy dla Ciebie:
Umowa o pracę i stałą prace
Wszelkie prawa dla osób niepełnosprawnych, praca 7 h przy całym etacie, dodatkowa przerwa i urlop i innne
Atrakcyjne wynagrodzenie
ZFRON czyli zwrot za koszty codziennego życia i opieki medycznej.
Dwudaniowy obiad za złotówkę
Kartę pracowniczą na zakupy
Opiekę koordynatora
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)