Stażysta/Praktykant - Asystentka Księgowej

Kancelaria Podatkowa TAXTOR
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Księgowy

Umowa zlecenie

Praktykant/stażysta

Praca od zaraz

Kancelaria Podatkowa TAXTOR o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku usług podatkowo-księgowych ( działamy już od 25 lat - więcej o nas na ) zatrudni obecnie osobę na stanowisko :

Zadania:

- wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych

- prowadzenie ksiąg podatkowych i rejestrów VAT

- obsługa sekretariatu i wykonywanie innych prac biurowych

- bezpośredni kontakt z klientami Kancelarii

Wymagania

- absolwentka lub studentka studiów dziennych ( najlepiej z III lub IV roku ) lub zaocznych ( mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne )

- dyspozycyjność w wymiarze 30 godzin tygodniowo

- podstawowa wiedza w zakresie podatków i rachunkowości

- podstawy obsługi programów księgowych ( najlepiej INSERT GT )
- samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia

- odpowiedzialność ,wielozadaniowość, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

· Codzienną naukę w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą

· Umowę o płatne praktyki i staże na okres do 6 miesięcy ( praca od zaraz)

. Po odbyciu stażu możliwość zatrudnienia w elastycznej formie na dłuższy okres czasu

· Elastyczny czas odbywania praktyk

· Referencje

· Naukę obsługi programów księgowych

· Udział w szkoleniach

Więcej informacji o nas i o ofercie pracy na :

Aplikacji (CV, list motywacyjny ) można również przesłać bezpośrednio na adres mailowy:

kancelaria "znak małpa" taxtor.pl

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam oraz do przyszłych rekrutacji ".

Jednocześnie informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAXTOR - Piotr Kowalczyk z siedzibą w Toruniu , (adres: 87-100 Toruń, ul. Szosa Chełmińska 158/2). Twoje dane osobowe przetwarzamy, w procesie rekrutacji, na podstawie powyżej wyrażonej zgody. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)