KONTROLER FINANSOWY w niemieckiej firmie, ok. Wrocławia

Agencja Pracy Koncepcja
  • Wrocław, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia
i Dolnego Śląska.
Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Pracujemy tylko z wybranymi i starannie wyselekcjonowanymi firmami, tak aby zapewnić Państwu bezpieczną i satysfakcjonującą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KONTROLER FINANSOWY (k/m/d)

Miejsce pracy: Kondratowice (województwo dolnośląskie, powiat strzeliński)

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie na bazie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z naszym klientem - niemieckiej średniej wielkości firmie rodzinnej produkującej wysokiej jakości systemy rur kanalizacyjnych, przyłącza kanalizacyjne, studnie inspekcyjne, systemy zagospodarowania i podczyszczania wód opadowych,
• atrakcyjne wynagrodzenie (do ustalenia – w zależności od kwalifikacji i doświadczenia kandydata)
• możliwości rozwoju,
• udział w szkoleniach w centrali firmy w Niemczech,
• pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Kondratowicach pod Wrocławiem,
• sympatyczną atmosferę
• możliwość realizacji sportowych pasji poprzez udział w programie MultiSport.

OBOWIĄZKI:
• udział w przygotowywaniu budżetu, prognoz, symulacji oraz kontrola realizacji,
• analizy przepływów finansowych, sporządzanie analiz finansowych, tworzenie raportów
• przekrojowe analizy rentowności (produkty, klienci, projekty, inwestycje),
• planowanie płynności finansowej przedsiębiorstwa, monitorowanie i kontrolowanie
• bieżąca kontrola w obszarze przychodów i kosztów dedykowanego obszaru, inicjowanie i wsparcie działań optymalizujących w tym obszarze,
• kalkulacja i wdrażanie nowych KPI, monitorowanie realizacji strategicznych i operacyjnych celów przedsiębiorstwa,
• inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

WYMAGANIA:
• biegła/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
• min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (najlepiej w firmie produkcyjnej),
• wykształcenie kierunkowe
• doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,
• znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym,
• znajomość księgowości,
• znajomość mechanizmów biznesowych związanych ze sprzedażą i marketingiem,
• mile widziane doświadczenie z narzędziami do raportowania klasy BI,
• skrupulatność, punktualność, motywacja
• umiejętność analitycznego myślenia.

UWAGA! Do przesyłania aplikacji zachęcamy również osoby, które ukończyły studia na kierunku „Rachunkowość i controlling finansowy” i biegle władają językiem niemieckim, ale nie posiadają jeszcze doświadczenia! Firma oferuje możliwość przyuczenia do zawodu.

SPOSÓB APLIKOWANIA:

CV w języku polskim oraz (jeżeli Państwo posiadają) niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom.,,,
(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów )

Posiadamy wiele innych ofert pracy także w innych lokalizacjach – podaj nam swoje życzenia i preferencje a dopasujemy odpowiednią ofertę.

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)