Pracownik infolinii – praca z orzeczeniem

Konsultant

Umowa o pracę

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych powstała w 2004 roku jako inicjatywa Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Zadaniem FAZON jest tworzenie przestrzeni umożliwiającej osobom z niepełnosprawnością korzystanie z pełni przysługujących im praw obywatelskich. Wierzymy, że najefektywniejszą drogą do tego celu jest praca. Fundacja popiera i promuje różne formy zatrudniania osób z niepełnosprawnością, ich aktywizację zawodową oraz rehabilitację zawodową i społeczną, a także działa na rzecz rozwoju edukacji ogólnej i zawodowej. FAZON, wspierając wszelkie przejawy aktywności osób niepełnosprawnych prowadząc szkolenia i szeroko rozwinięte poradnictwo z zakresu prawa, psychologii i zarządzania karierą, stara się urzeczywistnić ideę czynnego udziału osób niepełnosprawnych w życiu publicznym i społecznym.

Fundacja Fazon w ramach projektu Katalizator Aktywności Zawodowej Plus dla Naszego klienta poszukuje osób na stanowisko: Konsultant infolinii.

Zakres obowiązków

- rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klientów,

- budowanie dobrych relacji z klientami poprzez zachowanie najwyższej

jakości obsługi,

- prowadzenie sprzedaży produktów.

Wymagania

- orzeczenie o niepełnosprawności,

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- motywacja do podjęcia zatrudnienia,

- wykształcenie min. średnie,

- komunikatywność,

- gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy

W ramach działań zaplanowanych w projekcie wszystkie osoby niepełnosprawne otrzymają wsparcie: w postaci zaplanowania kariery.

Zapraszamy do aplikowania.

  • Administratorem danych osobowych jest FUNDACJA AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "FAZON" 00-031 Warszawa Szpitalna 6 / 18-19, NIP: 5252330395. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FUNDACJA AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "FAZON" 00-031 Warszawa Szpitalna 6 / 18-19, NIP: 5252330395 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)