Agent Ubezpieczeniowy

Biuro Ubezpieczeń
  • Legionowo, mazowieckie pow. legionowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dołącz do nas

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, wiesz jak dotrzeć do potencjalnych klientów, jesteś osobą nie karaną, odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną – to zapraszamy już dzisiaj do grona naszych współpracowników.

Opis stanowiska:

sprzedaż produktów ubezpieczeniowych (obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych):
opracowywanie ofert,
zawieranie i obsługa umów ubezpieczeniowych,
serwis po-sprzedażowy,
budowa trwałych relacji z obsługiwanymi klientami,

Wymagania

niekaralność,
min. roczne doświadczenie zawodowe
wykształcenie min. średnie
zorientowanie na sukces,
gotowość do pracy na konkurencyjnym rynku ubezpieczeniowym,
odpowiedzialność za powierzone mienie,
otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
dobra znajomość obsługi komputera,
umiejętność słuchania i szybkiego przyswajania nowej wiedzy,

Oferujemy

stabilne warunki pracy
pracę w przyjaznej atmosferze
konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)
dostęp do szerokiego grona klientów,
pakiet medyczny
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)