Pracownik ogólnobudowlany / Cieśla / Zbrojarz / Murarz

Pracownicybudolwani.pl
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Budowlaniec

Umowa o dzieło

Dla naszego Klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pracownik ogólnobudowlany (do budowy stanów surowy)

Miejsce pracy: Stara Wieś k. Nadarzyna (26km od Warszawy)

Zadania:
• Prace ogólnobudowlane związane z wznoszeniem stanu surowego inwestycji, tj. szalowanie, zbrojenia, murowanie.

Wymagania
• Doświadczenie w pracy na budowie przy wznoszeniu stanu surowego inwestycji,
• Dokładność i zaangażowanie.

Oferujemy
• Stabilną i długoterminową współpracę,
• Praca w godzinach od 7 do 16,
• Stawka 30-40zł netto (w zależności od doświadczenia),
• Możliwość zakwaterowania.

Nawiążemy współpracę z osobami na działalności gospodarczej.

Prześlij nam swoje CV na adres @
bądź skontaktuj się pod nr telefonu (Kasia)
bądź napisz SMS o treści: „Pracownik Budowlany” – na pewno oddzwonię.
KRAZ 13 471
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)