Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.11.2023

Specjalista/-tka ds. Kadr i Płac

LFS p. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Firma świadcząca usługi związane z szeroko pojętą rachunkowością, działająca w sektorze usług finansowych.

Poszukuje:
Specjalisty/-ki ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Brylantowa (Ołtaszyn)

Oferowane:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie rozwijającej się
• Dużą samodzielność w działaniu
• Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od umiejętności i doświadczenia
• Elastyczny czas pracy
• Benefity pozapłacowe: Karta Multisport, Ubezpieczenie Grupowe
Aviva - także dla dzieci i Partnera
• Praca w nowoczesnym biurze

Opis stanowiska pracy:
• Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców małych
przedsiębiorstw
• Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem
• Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac
• Ewidencja i rozliczanie czasu pracy
• Sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS, PIT
• Sporządzanie zaświadczeń i pism do różnych instytucji

Wymagania

• Umiejętność przygotowania i naliczania listy płac
• Znajomość przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz
prawa pracy
• Umiejętność obsługi programu Płatnik, portalu ZUS PUE
• Znajomość programu Streamsoft PCBiznes będzie dodatkowym atutem
• Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, sumienność i terminowość
• Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę - zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LFS. sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Brylantowa 24 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).