Specjalista ds. kadr i płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.03.2022
Zespół HR na Szpilkach

Księgowy

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta - firmy działającej w sektorze usług, poszukujemy doświadczonej osoby, która chce dołączyć do zespołu w roli:

Zakres obowiązków:

- nawiązywanie i rozwiązanie umów o pracę, zmiany warunków zatrudnienia,
- naliczanie wynagrodzeń,
- sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
- kontrola terminowości i ewidencja szkoleń BHP oraz badań medycyny pracy,
- sporządzanie deklaracji ZUS, US oraz PFRON,
- współpraca i reprezentacja firmy w: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS,
- sporządzanie raportów i analiz kadrowo-płacowych.

Wymagania

- dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
- umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych,
- dobra znajomość Płatnika,
- dobra znajomość MS Excel (pivot table),
- rozwinięte i poparte doświadczeniem umiejętności miękkie (komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, elastyczność),
- Dokładność, sumienność, terminowość,
- Samodzielność w działaniu.

Klient oferuje:

- wynagrodzenie rynkowe+,
- pracę w przyjaznym środowisku,
- umowę o pracę,
- możliwości rozwoju zawodowego,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość częściowej pracy zdalnej.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych osobowych jest HR na Szpilkach Monika Smulewicz, z siedzibą w Warszawie (03-565) ul. Borzymowska 43/303F.

Aplikując na ogłoszenie rekrutacyjne wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu prowadzenia i administrowania aktualnymi i/lub przyszłymi procesami rekrutacyjnymi a także w celu otrzymywania informacji o ofertach pracy. Dane osobowe przekazane w aplikacji mogą być przekazane podmiotom upoważnionym np. potencjalnym pracodawcom na podstawie aktualnych przepisów prawa. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji ww. celu.

Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a wyrażona zgoda na przetwarzanie może zostać wycofana w każdej chwili. Jeśli nie chce Pani/Pan, aby dane osobowe były przetwarzane w wyżej wymienionych celach, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: rekrutacja[at]hrnaszpilkach.pl

Informujemy, że przekazane przez Panią/Pana dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).
Miejsce pracy
  • Włocławek
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)