Pracownik magazynu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.01.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

AB OVO SOLUTIONS

Zależy Nam na wprowadzeniu nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych rekruterów jesteśmy świadomi wszelkich przeciwności, z którymi mierzą się podczas procesów rekrutacyjnych zarówno Klienci, jak i Kandydaci.

Zależy nam na jasnych zasadach współpracy i transparentności działań. Kandydaci decydując się na szukanie pracy za naszym pośrednictwem ZAWSZE znają wszystkie szczegóły oferty, ZAWSZE mają bieżącą informację na temat etapu w którym znajduje się proces i ZAWSZE wiesz, jak wygląda zakończenie procesu rekrutacyjnego. Klienci mogą być przekonani o naszym zaangażowaniu i orientacji na cel – zatrudnienie to nasz wspólny sukces! Zapraszamy do zakładki Kontakt, tam dowiecie się w jaki sposób można do Nas dotrzeć!

Opis

Kompletuj zamówienia i zdobądź WYSOKĄ PREMIĘ oraz dofinansowanie do dojazdu.

Pracuj tuż obok historycznej Twierdzy Modlin w mieście Zakroczym.

Nie mieszkasz tuż obok i obawiasz się o koszt transportu? Niepotrzebnie – pracodawca zapewnia DOFINANSOWANIE DO DOJAZDU!

Nowoczesna firma logistyczna poszukuje zaangażowanej osoby do pracy przy KOMPLETOWANIU ZAMÓWIEŃ (praca ze skanerem).

Pracodawca nie wymaga doświadczenia ale zaangażowania i chęci. Lider przeszkoli Cię

i wdroży w obowiązki, w Twoim własnym tempie, bez stresu.

Zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień,
  • zbieranie zamówień na terenie całego magazynu,
  • praca ze skanerem.

Wymagania

- CHĘĆ do pracy,

- zaangażowanie.

Oferujemy

Pracując w ILS zyskasz:

Oprócz stawki podstawowej - PREMIĘ nawet do 2000 zł miesięcznie.

Zatrudnienie od zaraz! Jeśli potrzebujesz pozałatwiać sprawy - daj znam znać, zaczekamy

na Ciebie.

Umowę pracę, a jeśli wolisz umowę zlecenie.

Elastyczny grafik - pracując na 3 zmiany bez problemu załatwisz wszystkie niezbędne sprawy bez konieczności brania urlopu.

Dodatkowe godziny pracy w soboty płatne 100% - dla chętnych!

Kartę Multisport oraz Pakiet LuxMed.

Doświadczenie w pracy nowoczesnym magazynie logistycznym.

Firma na bieżąco poszerza swoją działalność, więc praca znajdzie się również dla Twoich znajomych – poinformuj ich o tym!

Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość przez portal olx ze swoim numerem telefonu,

a skontaktujemy się i opowiemy o szczegółach. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie - 519693590. Czekamy na telefon już dziś!

  • Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

    Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

    Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Miejsce pracy
  • Płońsk pow. płoński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)