• Płońsk, mazowieckie pow. płoński

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
  • Inne wymagania: niezbędne:
    1. Dyplom ukończenia Kolegium Pracowników Służb Społecznych lub 2. Dyplom ukończenia studiów wyzszych na kierunku praca socjalna lub 3. Dyplom ukończenia do dnia 31.12.2013 r. studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub 4. Dyplom ukończenia studiów podyplomowych z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub z zakresie pracy socjalnej po uprzednim ukończeniu studiów na jednym z kierunków o których mowa w pkt. 3.
    Obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni praw publicznych.
    dodatkowe:
    Mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku pracownika socjalnego
    Obsługa komputera, pakiet Office i Open Office w stopniu umożliwiającym sporzadzanie zestawień i analiz, obsługa systemu Pomost Std, prawo jazdy kat. b, sumienność, komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, umiejętność pracy zespołowej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł/brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)