Pracownik Mas Bitumicznych Boczkowy Stołowy

Aldesa Construcciones Polska
  • Płońsk, mazowieckie pow. płoński

Budowlaniec

Umowa o pracę

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Aktualnie poszukujemy pracowników, którzy chcieliby dołączyć do naszej flagowej inwestycji na Mazowszu- drogi ekspresowej S7 Płońsk-Czosnów. Zapraszamy!

Twój zakres obowiązków:
-Obsługa stołu rozkładarki

Nasze wymagania:
-Min. 2-letnie doświadczenie przy robotach bitumicznych (obsługa stołu rozkładarki),
-Wykształcenie minimum zawodowe,
-Prawo jazdy kat. B,
-Rzetelność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
-Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na: walec, rozkładarkę lub mini ładowarkę typu bobcat.

To oferujemy:
-Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na projekcie budowy drogi ekspresowej S7 na odcinku Płońsk-Czosnów,
-Przyjazną atmosferę pracy,
-Pakiet świadczeń dodatkowych.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)