SPECJALISTA DS. MECHANICZNYCH

CRH, Cemet Ożarów, woj. świętokrzyskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Dla naszego klienta, grupy spółek o zasięgu globalnym produkującej całą gamę materiałów budowlanych, zatrudniającą ponad 85000 osób w 3600 lokalizacjach poszukujemy Specjalisty ds mechanicznych.

Oczekiwania:  Wykształcenie wyższe preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn  min. 3 letnie doświadczenie po podobnym stanowisku  Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym  Dobra znajomość pakietu Microsoft Office i Autocad  Umiejętność budowania i utrzymywania relacji oraz rozwiązywania problemów  Proaktywność i inicjatywa w działaniu  Czynne prawo jazdy kategorii B  Mile widziana znajomość zagadnień SAP PM

Główne zadania:  Planowanie działań konserwacyjnych i naprawczych, przygotowanie tygodniowego planu konserwacji dla urządzeń oraz ciągów technologicznych  Szacowanie czasu pracy dla zadań przygotowywanych do realizacji  Ustalanie harmonogramów dla prac planowanych, zarządzanie harmonogramem konserwacji dostosowanym do planowania produkcji  Prowadzenie działań konserwacyjnych i naprawczych zgodnie z uzgodnionym harmonogramem i zakresem  Nadzorowanie firm zewnętrznych i serwisów prowadzących prace remontowe i serwisowe na zlecenie cementowni  Zarządzania gospodarką magazynową, zapewnieniem dostępu do części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i usług  Przygotowywanie raportów, analiz o poziomie wykonania zleceń  Monitorowanie i optymalizacja wydatków, zarządzanie danymi w CMMS (SAP PM)  Dokumentowanie i śledzenie zapotrzebowania wszystkich czynności związanych z konserwacją (planowanych i nieplanowanych)  Ocena i ustalanie priorytetów prac konserwacyjnych oraz przydzielanie zasobów, części i usług  Udział w realizacji zadań modernizacyjnych i inwestycyjnych

Oferujemy

 Możliwość realizacji ciekawych zadań  Okazję do współpracy z zespołem profesjonalistów z różnych zespołów  Możliwość rozwijania i doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez dostęp do szkoleń  Pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach  Pracę w organizacji, w której dbamy o bezpieczeństwo  Umowa o pracę, pierwsza okres próbny, kolejna czas określony 1 rok  Miejsce pracy – Karsy k. Ożarowa
Miejsce pracy
  • Ożarów pow. opatowski, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)