Kierownik ds. innowacji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.02.2022
TAE HWA Poland Sp. z o.o.

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

TAE HWA POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnowie, ul. Fabryczna 1 poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK DS. INNOWACJI

Lokalizacja: Chojnów

System pracy: 1-zmianowy

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

Wdrażanie nowych projektów, nadzór nad nimi,
Kompleksowe zarządzanie procesem 3R5S,
Tworzenie i prowadzenie wskaźników KPI,
Koordynacja pracy podległego zespołu.
Współpraca ze wszystkimi działami w organizacji w celu skutecznego wdrażania nowych projektów.
WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe, techniczne,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
Znajomość programów MS Excel i Power Point w stopniu zaawansowanym,
Doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów, innowacji,
Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym i zarządzaniu personelem,
Kreatywność i konsekwencja w realizacji celów.
OFERUJEMY:

stałą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie,
niezbędne narzędzia pracy.