Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.05.2024

Doradca techniczno-handlowy

AB Technologie sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

AB Technologie sp. z o.o. to wiodący na rynku dostawca inteligentnych systemów sterowania światłem, dźwiękiem i obrazem oraz przesłon okiennych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy doradcę techniczno-handlowego z doświadczeniem i kontaktami w jednej z poniższych branż:
• Oświetlenie
• Lutron
• Sterowanie
• Żaluzje/rolety

Obowiązki:
- pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
- promowanie rozwiązań oświetleniowych firmy wśród projektantów i architektów
- przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
- prowadzenie rozmów i negocjacji z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami,
- realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez firmę,
- analiza potrzeb Klienta oraz lokalnych trendów rynkowych,

Oferujemy

- wynagrodzenie podstawowe + prowizje sprzedażowe
- możliwość samodzielnej pracy w powierzonym regionie,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- szkolenia produktowe.
- pracę w miłej, niekorporacyjnej atmosferze,

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."