Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Kasjer - dla os. z orzeczeniem

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
  • Komorniki, wielkopolskie pow. poznański

Kasjer

Umowa o pracę

PLATFORMA INTEGRACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi
poszukuje osoby na stanowisko:

KASJER
Miejsce Pracy: KOMORNIKI k/ POZNANIA

Zakres obowiązków
- Obsługa kasy fiskalnej
- Rozliczanie sprzedaży i utargu

Wymagania

- Wykształcenie min. zawodowe
- Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid)
- Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista
- Gotowość do pracy zmianowej
- Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym - warunek konieczny!

Oferta:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia
- możliwość skorzystania z dofinansowania związanego z rehabilitacją i leczeniem
- wyjazdy rekreacyjno-integracyjne
- przyjazne osobom niepełnosprawnym środowisko pracy
- asysta trenera pracy na każdym etapie zatrudnienia
- darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej
- możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"