Pracownik Hali - dla Os. z orzeczeniem

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
  • Zielona Góra, lubuskie

Handlowiec

Umowa o pracę

PLATFORMA INTEGRACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi
dla jednego z supermarketów poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK HALI
Miejsce Pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

- Wykładanie towaru
- Ewidencja jakościowa i ilościowa towaru

Wymagania

- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym – warunek konieczny!
- Wykształcenie min. zawodowe
- Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista

Oferta:
- Stała praca (umowa o pracę) w warunkach pracy chronionej
- Przygotowanie do pracy na danym stanowisku
- Opiekę, współdziałanie oraz pomoc Koordynatora
- Szkolenia rozwojowe
- Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacyjnego (dofinansowania różnego rodzaju)

CV prosimy przysyłać na za pośrednictwem portalu.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)