Nauczyciel - terapeuta grupowy dzieci z autyzmem

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Magiczny Most
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny MAGICZNY MOST dla dzieci ze spektrum autyzmu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Nauczyciel - terapeuta grupowy

Wymagania

- wykształcenie wyższe - specjalność: nauczyciel, pedagog, pedagog specjalny, psycholog z uprawnieniami pedagogicznymi;
- doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu - warunek konieczny;
- kreatywność;
- wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
- prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych w małych 4-5 osobowych grupach z asystentem/cieniem;
- monitorowanie postępów;
- dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków;
- uczestniczenie w zebraniach zespołu;
- bieżąca komunikacja z rodzicami.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie;
- wyposażone, przestronne sale przedszkolne;
- wsparcie doświadczonych terapeutów;
- pracę w zaangażowanym zespole z miłą atmosferą;
- możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji;
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)