Asystent finansowy ze znajomością języka rosyjskiego

Green World Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa zlecenie

Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta finansowego ze
znajomością języka rosyjskiego
Zakres obowiązków:
• analiza wyników inwentaryzacji;
• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnętrznych;
• pomoc w rozwiązywaniu problemów finansowych;
• analiza zysków i wydatków z działalności spółki;
• przygotowywanie raportów.

Wymagania

• odpowiedzialność;
• uważność;
• znajomość pakietu Microsoft Office;
• mile widziany jest status studenta;
• posiadanie dokumentów potwierdzających legalny pobyt na terytorium Polski;
• znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego na poziomie B1/B2;
• mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

• oficjalne zatrudnienie;
• może być zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin;
• wynagrodzenie omawiane w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.
Zainteresowanym proszę o wysłanie CV na @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)