Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024

Zaopatrzeniowiec

GULIK
  • Łuków, lubelskie pow. łukowski

Handlowiec

Umowa o pracę

GULIK to polska rozwijająca się sieć marketów spożywczych.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:SPRZEDAWCA samodzielny
NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!
NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii- Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia- większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW .Szukam ludzi komunikatywnych,otwartych z wyczuciem estetyki.Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej-monopolowej.

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
-wykonywanie pracy zgodnie ze standardami firmy
- Dbanie o towar.Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami- Dbanie o porządek .

Kieruję ofertę do osób,które
-lubią pracę z klientem
-angażują się w to co robią
-potrafią współpracować z zespołem
Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.