Grafik komputerowy

Agencja reklamowa eFabryka o ugruntowanej pozycji na rynku zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych, rozwiązań dedykowanych. Do oferty firmy należy również kreowanie graficznego wizerunku firm poprzez tworzenie logotypów, ulotek, banerów, teczek reklamowych, animacji, itp. Firma zajmuje sie również prowadzeniem kampanii reklamowych.

Prosimy o przesłane CV wraz z portfolio na adres praca@efabryka.net.

Zakres obowiązków:

Tworzenie nowoczesnych projektów graficznych stron www, sklepów intenetowych, projektów do DPD oraz przygotowywanie infografik,  banerów, elementów social media, prezentacji itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator)
  • doświadczenie w projektowaniu stron i sklepów internetowych
  • umiejętność przygotowania materiałów graficznych do druku DTP
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym: kompozycja, wyczucie koloru, typografia
  • ukierunkowanie na nowoczesne trendy w grafice komputerowej
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Mile widziane atuty:

  • znajomość narzędzi i zasad projektowania UX / UI
  • znajomość podstaw kodowania w html, css
  • tworzenie animiacji
  • obróbka video

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat lub połowę etatu
  • praca w godzinach 8,30-16,00
  • udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań,
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego,

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
LOQO Systemy Internetowe

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
LOQO SI Tomasz Gibas, ul. Brodzińskiego 9a, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471742318
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Zawód:
Grafik
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
4000-5000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
15-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
15-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY

Kontakt przez PUP
Grafik umowa o pracę pełny etat
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Gliwice

12-04-2021
od 2800 zł