OPERATOR GOSPODARKI SUROWCOWEJ

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-10

CEZ Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o.

Do CEZ Produkty Energetyczne Polska wchodzącej w skład Grupy CEZ w Polsce

poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator gospodarki surowcowej

Miejsce: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności eksploatacyjnych przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych działu nawęglania,
  • obchód i kontrola pracy urządzeń i instalacji,
  • kontrola i rozładunek zwałów węgla i biomasy,
  • prowadzenie i kontrola dokumentacji ruchowej,
  • obsługa wagi samochodowej; ładozwałowarki, układów rozładowczych popiołów,
  • współpraca z mistrzem gospodarki surowcowej.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym lub mechanicznym,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie z obszaru energetyki,
  • świadectwo kwalifikacyjne E gr I w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • znajomość urządzeń oraz procesów technologicznych w energetyce,
  • cechy osobowe: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
  • obsługa komputera w zakresie MS Office.

Informacje dodatkowe:

  • konieczność pracy w systemie II zmianowym.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze, trzecia umowa na czas nieokreślony
  • Motywacyjny system premiowania: premia miesięczna i premia roczna
  • Nagroda z okazji dnia energetyka
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy
  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, paczek na Mikołaja, zapomóg świątecznych i losowych)
  • Możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj” w terminie do 12.05.2021

Uprzejmie informujemy, że możemy się skontaktować tylko się z wybranymi osobami.

Zawód:
Energetyk
Miejsce pracy:
Chorzów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
26-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
10-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CEZ  SKAWINA

Technik ds. węgla

CEZ SKAWINA
Energetyk umowa o pracę

POLECANA
Skawina
Chorzów

17-05-2021 POLECANA

PODINSPEKTOR DS.ENERGETYCZNYCH W WYDZIALE KOMUNALNYM URZĘDU MIASTA RACIBÓRZ

Urząd Miasta Racibórz
Energetyk umowa o pracę pełny etat
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Racibórz
Chorzów

11-05-2021
od 2800 zł

SPECJALISTA DS. KOMPENSACJI MOCY BIERNEJ

SALWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3847 zł
Kraków
Chorzów

28-04-2021
od 3847 zł