Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1034        SUBSKRYBUJE: 7282

Instruktor narciarstwa i snowboardu

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarskiego w Polsce!  Poczuj zimowy klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie!

Pracuj z nami w seonie 2018/2019!

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na naszą stonę Szczyrk Mountain Resort

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie najwyższej jakości usług szkoleniowych przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących na stoku
  • odpowiedni dobór poziomu szkolenia do umiejętności fizycznych
  • pomoc kursantom w doborze sprzętu
  • nadzór nad dziećmi oraz młodzieżą podczas szkoleń grupowych i przerw w czasie trwania zajęć
  • pomoc związana z funkcjonowaniem szkoły narciarskiej i snowboardowej, w tym:
  • udział w spotkaniach doszkalających
  • pomoc przy organizacji eventów (sportowych, rozrywkowych) w ośrodku
  • odpowiadanie na pytania pozostałych gości ośrodka
  • pomoc na stoku w razie wydarzeń niebezpiecznych
  • wykonywanie dodatkowych zadań wskazanych przez kierownika wyszkolenia lub managera

Wymagania:

  • uprawnienia instruktora SITN/PZN, SITS (preferowane) lub MENiS
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie instruktorskie - minimum 2 sezony zimowe
  • udział w kursie kontrolnym oraz standaryzującym - SnowLine w Szczyrku (po etapie rekrutacji)
  • umiejętność pracy w zespole, dobra energia - aktywność i zaangażowanie w rozwój i “życie” szkoły
  • wymagana biegłość w języku polskim mówionym i pisanym
  • wysoka kultura osobista oraz uśmiech na twarzy
  • bardzo dobry kontakt i komunikacja oraz umiejętność przekazania wiedzy osobom w każdym wieku
  • umiejętność pracy w niesprzyjającej pogodzie w środowisku górskim
  • znajomość terenu na jakim prowadzone są szkolenia
  • mile widziane doświadczenie pedagogiczne
  • dobra znajomość języka angielskiego w przypadku instruktorów szkolących obcojęzycznych kursantów
  • niekaralność ( po etapie rekrutacji wymagane jest zaświadczenie o niekaralności)
  • mile widziana znajomość dodatkowych języków - czeski, słowacki, rosyjski, niemiecki.

Firma oferuje:

  • przyjemną atmosferę pracy w najnowocześniejszym ośrodku narciarskim w Polsce
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • możliwość pozostania z nami na stałe
  • wyjątkowe benefity (50% zniżki w strefie gastronomicznej, 30% zniżki w naszych sklepach)
  • sezonowy SKIPASS w ośrodkach zimowych Jasna Chopok,Tatrzańska Łomnica,Strpske Presso,Szczyrk
  • zniżki do Tatralandii
  • dodatkowe systemy premiowe na poszczególnych działów

Jak aplikować - informacje:

Nie czekaj APLIKUJ!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: praca@szczyrkowski.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A., ul. Narciarska 10, 43-370 Szczyrk, NIP: 937-23-75-089
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Szczyrk Mountain Resort

ul. Narciarska 10

43-370 Szczyrk

praca@szczyrkowski.pl