Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 973        SUBSKRYBUJE: 7251

Ślusarz narzędziowy

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Zakres obowiązków:

  • prace ślusarskie przy formach
  • montaż i naprawy form wtryskowych
  • montaż i naprawa form rozdmuchowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • możliwe zatrudnienie osób do przyuczenia z niewielkim doświadczeniem
  • wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe

Firma oferuje:

  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, suwnice)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)

Jak aplikować - informacje:

Oferty prosimy kierować e-mailowo na adres: rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl  z dopiskiem " ślusarz narzędziowiec"
Więcej o Nas: www.rosinski.com.pl

Klauzula informacyjna:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,, Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125’’

Zgoda na przetwarzanie danych:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,

3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

4) podanie danych osobowych jest dobrowolne

Kontakt:

ROSINSKI PACKAGING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Tadeusza Regera 125 43-382 Bielsko-Biała

tel. (33) 818 33 82 wew. 205, 226; 880 900 000