Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7117

Specjalista ds. Customer Service - Klient niemiecki

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt i komunikacja z klientami
    • zarządzanie zamówieniami klienta ( wprowadzanie do systemu , nadzór na ich realizacja)
    • nadzór nad terminowością dostaw do Klientów, weryfikacja planu wysyłek
    • przygotowanie wysyłek do Klienta : zamawianie transportu, przygotowywanie dokumentów  wysyłkowych)
    • współpraca między komórkami : magazyn wyrobów gotowych oraz planowaniem produkcji
    • obsługa reklamacji logistycznych : opracowywanie raportów 8D , uzupełnianie reklamacji w systemie oraz na  portalu klienta
    • opracowywanie instrukcji wysyłek dla nowych klientów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe  ( preferowane kierunki: transport, logistyka)
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego
  • Doświadczenie w dziale logistyki ( mile widziane z grupą Daimler- Mercedes)
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Dobra znajomośc pakietu Ms Office
  • Mile widziana znajomosć systemu SAP
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, asertywność

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio przez ASK Poland Sp. z o.o.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet świadczeń socjalnych, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na korzystnych warunkach

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres: juras@askgroup.pl lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy:

ASK Poland Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 74

43-300 Bielsko-Biała

Tel.(33)812 07 91

Klauzula informacyjna:

Informujemy , iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych

jest ASK Poland Sp. z  o.o   z siedzibą w Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 74 . Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do poprawiania , aktualizowania , sprostowania. Ma Pani/Pan prawo żądania usunięcia danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn.10/05/2018 dz U. 2018 poz. 1000,Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla  realizacji procesu rekrutacji  prowadzonej przez ASK Poland Sp z o.o  Bielsko-Biała  Ul. Wyzwolenia 74  (zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dn.10/05/2018 dz U. 2018 poz. 1000 )”

W przypadku , gdyby Państwo chcieli uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę o zawarcie w CV również poniższej klauzuli:

„Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania przez okres roku od daty deklaracji. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania."

W przypadku zawarcia tej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną w naszym systemie i umożliwią nam kontakt w przyszłości, w związku z nowymi  projektami rekrutacyjnymi .

W przypadku braku zamieszczenia powyższej klauzuli, Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji na określone stanowisko.

Kontakt:

ASK Poland Sp. z o.o. Dział Personalny ul. Wyzwolenia 74 43-300 Bielsko-Biała Tel.(33)812 07 91

mazurm@askgroup.pl