Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 909        SUBSKRYBUJE: 6953

Elektronik

ZF TRW jest światowym liderem w dziedzinie produkcji samochodowych systemów bezpieczeństwa i częścią niemieckiej korporacji ZF, zatrudniającej około 134 000 pracowników w ponad 230 lokalizacjach na całym świecie. Jednostki zlokalizowane w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach zajmują się tworzeniem i produkcją układów kierowniczych dla wiodących koncernów samochodowych.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy linii produkcyjnych;
  • Usuwanie usterek i awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych oraz bieżące naprawy w zakresie elektryki i elektroniki;
  • Prowadzenie działań doskonalących, korygujących i zapobiegawczych - remonty, przeglądy oraz konserwacja maszyn i urządzeń;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami;
  • Instalacja nowych maszyn oraz wsparcie przy odbiorach technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Wiedza z zakresu elektroniki;
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne;
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych oraz obsługi podestów ruchomych;
  • Podstawowa znajomość sterowników PLC będzie dodatkowym atutem;

Firma oferuje:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach rozbudowanego systemu szkoleń;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Jak aplikować - informacje:

Aplikuj przesyłając swoje CV na adres kaja.madzik@zf.com, umieszczając w tytule maila nazwę stanowiska 'Elektronik'.

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."

Kontakt:

ZF Group

ul. Słowackiego 33
43-502 Czechowice - Dziedzice

ZF Group
ul. Konwojowa 94
43-300 Bielsko - Biała