Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 897        SUBSKRYBUJE: 6953

Doradca Handlowy

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii DIY/home improvement (ulepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju.

Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 75 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Łączna powierzchnia handlowa sklepów należących do spółki wynosi ok. 554 tys. m². Spółka zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej grupy posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy.

Zakres obowiązków:

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Doradca Handlowy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • jak najlepszą obsługę klientów sklepu,
  • sprzedaż produktów działu,
  • zaopatrzenie i utrzymanie działu - utrzymanie porządku,
  • dokładanie towaru na półki, jak również wykonywanie innych powierzonych przez przełożonego zadań.

    Wymagania:

    • posiadania zmysłu handlowego,
    • dobrej organizacji pracy,
    • komunikatywności,
    • zaangażowania oraz zamiłowania do pracy w zespole,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Firma oferuje:

    • pracę w dynamicznym zespole zorientowanym na sukces. Jesteśmy liderem w branży DIY
    • stała pracę
    • umowę o pracę

    Jak aplikować - informacje:

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku

    Kontakt:

    Castorama Polska Sp. z o.o.

    43-300 Bielsko-Biała

    ul. Warszawska 186