Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1113        SUBSKRYBUJE: 7110

Informatyk - wsparcie

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-08

Nigdy nie byliśmy zdania, że dyplomy i ukończone uczelnie są wyznacznikiem wiedzy. Doświadczenie pokazuje, że najważniejsze są chęć ciągłego uczenia się i pasja. Jeżeli chcesz pracować w gronie pasjonatów – dołącz do nas! Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów i wiele więcej – zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych, rozwiązywanie incydentów i problemów,

  • Ewidencja incydentów w bazie HelpDesk,

  • Współpraca z innymi liniami wsparcia,

  • Monitorowanie sieci teleinformatycznej i infrastruktury Data Center w czasie rzeczywistym,

  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

Wymagania:

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows na poziomie administracji stacją roboczą,

  • Zaawansowana znajomość aplikacji biurowych,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację ( WARUNEK KONIECZNY )

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Komunikatywność, cierpliwość w kontakcie z Klientami,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – dodatkowy atut.

    Jesteśmy otwarci na Kandydatów/Kandydatki bez doświadczenia, dla nas liczy się Twoja wiedza i pasja!

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające w obowiązki,

  • Dołączenie do zgranego zespołu,

  • Możliwość awansu wewnątrz Działu Technicznego,

  • Możliwość stawiania czoła wyzwaniom.