Praca geodezja/inzynieria

Sixense
  • Łódź, łódzkie

Inżynier

Umowa o pracę

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy geodetów oraz inżynierów pomiarowych/techników do pracy w Łodzi.
Zakres obowiązków:
instalacja sieci pomiarowych na terenie budowy,
prowadzenie prac związanych z monitoringiem geodezyjnym oraz geotechnicznym w czasie prac budowlanych
obsługiwanie instrumentów pomiarowych
przygotowywanie raportów oraz opracowań z pomiarów
prowadzenie pomiarów geotechnicznych po uprzednim przeszkoleniu

Wymagania

wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,
mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakresie monitoringu geotechnicznego oraz geodezyjnego
znajomość programów do wspomagania projektowania np. AutoCad, Office oraz programów geodezyjnych,
dyspozycyjność i samodzielność,
prawo jazdy kat. B,
znajomość języka angielskiego
bardzo dobra umiejętność organizacji oraz planowania pracy
dokładność, punktualność, odpowiedzialność za powierzone prace

Tel.

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)