Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1078        SUBSKRYBUJE: 7148

TECHNOLOG / INŻYNIER PROCESU

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-07-08

TI Automotive jest zbudowana na prawie 100-letnim doświadczeniu. Projektuje i produkuje systemy i układy do przenoszenia substancji płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego od 1919. Obecnie posiada ponad 120 zakładów w 29 krajach i zatrudnia ponad 25 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży. TI Automotive posiada w Polsce 5 oddziałów i aktualnie zatrudnia ok. 2500 osób.

Dywizja TI Automotive Fuel Tank & Delivery Systems oferuje wielokrotnie nagradzane technologie i systemy paliwowe stosowane w samochodach z silnikami benzynowymi, diesla, flex-fuel oraz hybrydowymi. Połączenie zbiorników i systemów zasilania w jedną strukturę pozwala TI Automotive na rozwój i produkcję w pełni zintegrowanych systemów. Nasza siła tkwi w zaspokajaniu i wyprzedzaniu stale rosnących oczekiwań przemysłu motoryzacyjnego dotyczących efektywności systemów paliwowych i emisji spalin.

Zakład Produkcyjny TI Automotive w Wapienicy powstał w 2007r.  i specjalizuje się w produkcji pomp i modułów paliwowych. Dwie trzecie pojazdów na świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden produkt z TI Automotive, co przekłada się na stały rozwój TI i stabilnośc zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie technologii na produkcji w toku,
  • udział w doskonaleniu i rozwoju procesów produkcyjnych,
  • analizowanie i interpretacja danych statystycznych dotyczących procesu technologicznego,
  • przygotowanie funkcjonalnych warunków technicznych dla maszyn,
  • określanie wymagań dla dostawców stanowisk,
  • nadzorowanie istniejących projektów,
  • udział w nowych uruchomieniach,
  • ścisła współpraca z działami Jakości, Utrzymania Ruchu oraz Produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • analiza zdolności wykonania procesu produkcyjnego na podstawie modelu/rysunku,
  • znajomość norm produkcyjnych i statystycznej analizy procesów produkcyjnych,
  • ogólna znajomość mechaniki oraz podstaw elektrotechniki,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obszarze produkcyjnym,

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego – 95% awansów w TI Poland, to awanse wewnętrzne,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, targi branżowe.
  • kartę Multisport,
  • dopłatę do wypoczynku,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe