Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6953

Przedstawiciel handlowy serwisu olejowego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-06-15

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie RP
  • transport urządzeń do i od klienta
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • ogólna wiedza techniczna

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia pracy ( komputer, telefon, samochód służbowy),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym niedużym zespole,
  • przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia)