Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6953

Pracownik Ogólnobudowlany

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-05-30

WIPER Sp. z o.o. jest producentem systemów odpływów prysznicowych oraz odwodnień przemysłowych znajdujących zastosowanie w łazienkach w domach i hotelach, basenach, saunach, oraz w branży Spa & Wellness. Odwodnienia liniowe i wpusty WIPER pozwalają na wygodne i dostosowane do indywidualnych oczekiwań zaaranżowanie przestrzeni prysznicowej.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie  płyt brodzikowych (twardy styropian ekstrudowany) do pokrycia klejem/ zaprawą
  • szlifowanie płyt, oklejanie taśmami, docinanie siatki z włókna szklanego, przygotowanie zaprawy
  • przygotowanie rynienek prysznicowych do wklejania do płyt, czyli czyszczenie, matowanie powierzchni itp.
  • kontrola jakości towarów i wykonanej pracy

Dodatkowe zadania:

  • odkładanie towarów na regały do schnięcia, pakowanie towarów do wysyłki
  • streczowanie, oklejanie, etykietowanie towaru
  • prace dotyczące konfekcjonowania i np. ważenia i przepakowywania
  • przygotowywanie opakowań/ skrzyń do transportu
  • prace murarskie, szpachlowanie

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w budownictwie w prostych pracach ogólnobudowlanych (np. w pracach termoizolacyjnych, murarskich, szpachlowaniu, gipsowaniu itp. )
  • zaangażowanie w pracę, chęć uczenia się
  • umiejętności czytania rysunku technicznego – dodatkowy atut
  • umiejętności pracy w zespole

Firma oferuje:

  • stałe miejsce pracy
  • zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę, możliwość uzyskania premii
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji