Młodszy Analityk w Dziale Analiz Kosztów i Rejestrów

Oferujemy nieszablonową pracę na pograniczu konsultingu i działalności naukowej w branży związanej z szeroko pojętą ochroną zdrowia. Zatrudniona osoba będzie brała udział w realizacji projektów na pograniczu programowania i analizy danych.

Zakres obowiązków:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • Opracowanie aplikacji obliczeniowych w Excel,
  • Przeprowadzanie przeszukań zarówno systematycznych, jak i niesystematycznych,
  • Analiza danych,
  • Opracowywanie raportów.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia lub IV, V rok studiów – preferowany kierunek: matematyka
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z materiałami źródłowymi w tym języku,
  • Wysokich zdolności analitycznych,
  • Dobrej znajomości Excel,
  • Samodzielności,
  • Znajomość R i SQL oraz doświadczenie w branży HTA - mile widziane.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną formę odpowiadającą kandydatowi,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę zdalną lub stacjonarną
  • Możliwość rozwinięcia umiejętności w zakresie korzystania z VBA, R, Pythona, itp.
  • Ciekawą i nieszablonową pracę z zakresu programowania i analizy danych,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Pakiet benefitów pracowniczych (dopłata do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej).

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
HTA Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest HTA Consulting Sp. z o.o. Sp. K. 31-038 Kraków Starowiślna 17/3, NIP: 6751267600. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HTA Consulting Sp. z o.o. Sp. K. 31-038 Kraków Starowiślna 17/3, NIP: 6751267600 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
23-02-2021
Oferta wygasa w dniu:
09-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Senior Financial Analyst

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
Mysłowice
Kraków

03-03-2021
Star Beta Poland sp. z o.o.

Junior Krypto Trader [rekrutacja prowadzona online]

Zawód: analityk Rodzaj: praca stała
 Rekrutacja zdalna

POLECANA
Kraków
23-02-2021 POLECANA

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ

Zawód: analityk Rodzaj: umowa na okres próbny
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZAKŁAD DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ ANNA GĄSIOREK I WSPÓLNICY
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Dąbrowa Górnicza
Kraków

27-05-2020
od 3000 zł

PROJEKTANT PROCESÓW BIZNESOWYCH

Faonit S.C. Wojciech Rusinek Adam Czernik
2800-3000 zł
Tychy
Kraków

04-02-2021

MŁODSZY SPECJALISTA DS. IT

Agileo.IT Sp. z o.o
od 2800 zł
Katowice
Kraków

23-02-2021
od 2800 zł

MGR ANALITYKI MEDYCZNEJ

Zawód: analityk Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
Nowy Sącz
Kraków