Doradca Techniczno-Handlowy / rolnictwo

Timac Agro Polska Sp. z o.o.
  • Koszalin, zachodniopomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

TIMAC AGRO jest firmą handlową, specjalizującą się w produkcji nawozów granulowanych oraz płynnych, służących do odżywiania roślin.
Zajmujemy się także problematyką żywienia zwierząt. Dostarczamy na rynek innowacyjne produkty przeznaczone do żywienia zwierząt hodowlanych.

Obecnie budując i rozwijając cały czas nasz zespół oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Doradca Techniczno-Handlowy
Teren pracy: 2-3 powiaty

Dołącz do nas jeśli:
- Masz umiejętności handlowe,
- Znasz branżę agro / znasz rynek rolniczy / masz doświadczenie w branży,
- Posiadasz wyższe wykształcenie (mile widziane rolnicze),
- Czerpiesz satysfakcję ze sprzedaży oraz kontaktów z klientami,
- Pasjonujesz się rolnictwem,
- Posiadasz prawo jazdy kategorii B,

Doradcy oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat, w stabilnej organizacji o ponad 60-letniej tradycji na rynku globalnym,
- Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc atrakcyjne prowizje od zrealizowanej sprzedaży,
- Samochód służbowy, komputer, telefon z pełną swobodą ich wykorzystania,
- Ciekawą pracę wspartą 6-tygodniowym pełnopłatnym okresem wdrożeniowym,
- Szkolenia (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika),
- Bogaty pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU, dopłaty do wypoczynku i rekreacji,

Twoje zadania to:
- Wizyty w gospodarstwach i profesjonalne doradztwo w produkcji roślinnej i zwierzęcej,
- Planowanie i raportowanie swojej pracy,
- Realizacja założonych planów sprzedażowych,
- Wizyty serwisowe w gospodarstwach,
- Budowanie bazy klientów i dbanie o relacje z nimi,
- Reprezentowanie Firmy podczas imprez wystawienniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą strony
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)