Dietetyk w klubie fitness

Active Ladies Wesoła
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Jeśli jesteś kontaktową, energiczną osobą, a sport i zdrowy tryb życia jest Twoją pasją - szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków na stanowisku, które oferujemy to:
- opieka dietetyczna nad klubowiczkami, rozpisywanie diet
- dbanie o czystość klubu
- pozyskiwanie nowych Klubowiczek poprzez organizację i przeprowadzanie różnego rodzaju promocji
- realizacja zadań administracyjnych, częściowa praca przy komputerze

Oczekujemy od Ciebie:
- czerpania radości z wykonywanych obowiązków - praca będzie dla Ciebie przyjemnością!
- wiedzy w tematyce zdrowia, sportu, mile widziane doświadczenie dietetyczne
- dyspozycyjności - pracujemy w dwuzmianowym systemie, również w weekendy
- umiejętności w obszarze obsługi klienta, sprzedaży

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
- możliwości rozwoju
- możliwość bezpłatnego korzystania z usług treningowych

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Dodana
Wygasa (za 6 dni)