NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Proste prace produkcyjne - centrum Bielska-Białej, atrakcyjne premie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Chcesz jak najszybciej podjąć zatrudnienie
Obecnie dla naszego Klienta firmy Eltek Poland poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej - kontroler jakości
Dogodna lokalizacja w Bielsku-Białej, łatwy dojazd z pobliskich miejscowości.PRACA OD ZARAZ

Nr ref.: ELBZ/BB/18
Miejsce pracy: Bielsko-Biała, centrum ul. Komorowicka

ZAKRES ZADAŃ:
• Proste prace produkcyjne ( praski ręczne, maszyny testujące )
• Podstawowa obsługa maszyn
• Kontrola jakości
• Pakowanie

Wymagania:

• Wykształcenie minimum zawodowe
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( III zmiany )
• Chęć uczenia się, zdolności manualne
• Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

• Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w centrum Bielska - Białej, atrakcyjne dodatki za pracę w weekendy
• Umowa o prace tymczasową z możliwością przejęcia przez Pracodawcę
• Możliwość korzystania z karty Multisport
• Otwarte i przyjazne środowisko pracy
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA