Kosztorysant robót elektrycznych i teletechnicznych

PUE ELTEX S.C.
  • Krynica-Zdrój, małopolskie pow. nowosądecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• Analizę zapytań ofertowych i dokumentacji
• Pozyskiwanie ofert od dostawców i wykonawców
• Sporządzenie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych
• Terminowe i rzetelne przygotowywanie ofert

Wymagania

• Wykształcenie techniczne lub wyższe kierunkowe,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Znajomość AutoCAD,
• Obsługa programu NormaPro
• Wiedzy w zakresie norm i przepisów branżowych
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność sporządzania przedmiarów robót elektrycznych i wycen
• Umiejętność sporządzania kosztorysów elektrycznych i prac montażowych
• Przygotowywanie specyfikacji ilościowej i jakościowej na bazie dokumentacji technicznej

Oferujemy

• Samodzielną pracę w stabilnej firmie,
• Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
• Możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach.
• Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
• Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji
• Praca w systemie 1-zmianowym,
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)