Wzór podania o pracę dla ekspedientki

Wzór podania o pracę dla ekspedientki

Podanie o pracę ekspedientka

Dokument został opracowany z myślą o osobach, które poszukują pracy w zawodzie ekspedientki.

Wzór podania o pracę przygotowano w nowoczesnym i funkcjonalnym szablonie graficznym widocznym na zdjęciu obok.

Wzór podania o pracę należy samodzielnie edytować w programie MS Word, ewentualnie w innym darmowym programie (Open Office lub Libre Office). Edycja dokumentu jest prosta i nie wymaga szczególnych umiejętności edytorskich.

SKU: cc9223f62380.
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 4,50 Liczba głosów: 4
Loading...

Ekspedientka w punkcie usługowym zajmuje się obsługą klientów w ramach usług oferowanych przez dany zakład. Przypomina to pod pewnymi względami pracę sprzedawcy, gdzie przedmiotem transakcji są usługi. Do zadań pracownika należy m.in. informowanie o możliwościach technicznych zakładu, cenach i określanie celu efektu końcowego. Oferta powinna zostać przedstawiona tak, aby uniknąć reklamacji po jej wykonaniu. Obowiązkiem ekspedientki jest także przyjmowanie reklamacji w sytuacji gdy zastrzeżenia ze strony klienta są zasadne.
Kontakt z klientem jest osobisty lub telefoniczny. Ważną umiejętnością w tym przypadku jest prowadzenie negocjacji przez telefon. Ekspedientka wycenia też usługi, przyjmuje zapłaty i wystawia faktury końcowe. Niezbędna jest więc dobra organizacja pracy i zdolności rachunkowe. Zadaniem pracownika jest także dbanie o czystość i porządek miejsca pracy. Pierwsze wrażenie estetyczne jest bowiem bardzo ważne z punktu widzenia wizerunku.
Ekspedientka pracująca w punkcie usługowym musi potrafić obsługiwać kasę fiskalną, a często również komputer i inne urządzenia biurowe. Niekiedy jej obowiązkiem jest prowadzenie prostych rozliczeń księgowo-finansowych. Celem pracy jest zadowolenie potrzeb klienta i jego usatysfakcjonowanie.
Praca wykonywana jest przede wszystkim w pomieszczeniach zamkniętych, oddzielnych lub będących częścią np. supermarketu. Miejsce pracy obejmuje zwykle stół, ladę i krzesło. Do dyspozycji pracownika jest kasa fiskalna lub komputer. W niektórych punktach usługowych ekspedientka może być narażona na hałas, wibracje czy zaniebieszczenia. Uzależnione jest to jednak od rodzaju świadczonych usług. Każde stanowisko pracy musi być wyposażone w urządzenia pozwalające na demonstrację, że dana usługa zostanie wykonana w sposób prawidłowy.
Czas pracy jest stały i nie przekracza najczęściej 9 godzin. Ze względu na operowanie różnymi kwotami pieniędzy ekspedientka jest w mniejszym lub większym stopniu jest odpowiedzialna finansowo za ewentualne straty.

Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań