Prezentacja kandydata

Plebiscyt Absolwent XXI wieku

Ewa Kalicińska

Ewa Kalicińska
Kategoria:
Biznes

Absolwentka zarządzania Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Bielsku-Białej. Od zakończenia studiów intensywnie rozwija się w branży finansowej, zarządzania i nieruchomości. Obecnie pracuje jako agent nieruchomości w firmie RE/MAX Home Professional Polska.

Posiada duże doświadczenie w pracy w bankowości z elementami handlu. W przeszłości pracowała m.in. dla firm: Bank Handlowy w Warszawie S.A. Pion Bankowości Detalicznej – jako zastępca kierownika oddziału, Euro Bank S.A.Kredyt Bank S.A. I Oddział w Bielsku-Białej – doradca ds. kredytów, Home Broker S.A. – kierownik oddziału i doradca finansowy i ING Bank Śląski S.A. jako starszy specjalista ds. wsparcia kluczowych partnerów biznesowych. Nabyła umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu zespołem doradców finansowych, obsłudze partnerów biznesowych, pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji handlowych, aktywnej sprzedaży, negocjach i wielu innych. 

Swoją szeroką wiedzę z branży finansowej wykorzystuje, zajmując się sprzedażą, kupnem oraz wynajmem nieruchomości. Otrzymała od firmy RE/MAX Home Professional wyróżnienie wyróżnienie za konsekwencję i zaangażowanie w pracy w 2017 roku. Prowadzi własny firmowy fanpage na Facebooku, jest też aktywną użytkowniczką Instagrama.

Odbyła szkolenie z profesjonalnej prezentacji produktów finansowych i typologii osobowości. Po godzinach interesują ją filmy science fiction, zagadnienie home staging (przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży) oraz fotografia.