Kurs: Podatek VAT w 2021 r.

Dodano: 10 gru 18:00

Kurs: Podatek VAT w 2021 r.

Nadchodzący Nowy Rok przyniesie zmiany w podatku VAT. Zapraszamy na certyfikowane szkolenie online na ten temat w czwartek 10 grudnia.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze zmianami w nowych regulacjach, zapisz się na szkolenie: Podatek VAT w 2021 r. Kurs poprowadzi radca prawny Paweł Terpiłowski. Zajęcia odbędą się online (MS Teams). Kurs jest certyfikowany, co pozwoli wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności w zakresie stosowania przepisów o podatku VAT. Termin: Czwartek – 10.12.2020 w godz. 18-21.

Jakie zagadnienia zostaną omówione podczas szkolenia:

  • Przypomnienie zmian w VAT wprowadzonych w 2020 r.
  • Kasy fiskalne online od 2021 r.
  • Omówienie pakietu SLIM VAT

Warsztaty będą webinarem online (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz faktury, również o tym koniecznie napisz.


Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego na stronie wydarzenia, gdzie znajdziesz też więcej szczegółów na temat kursu: http://think-make.pl/kurs-podatek-vat-w-2021-r 

Na zgłoszenie czas jest do środy 2 grudnia 2020 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc.

Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 119 zł. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

 

Źródło: strona organizatora.

‹  Powrót do listy wydarzeń