Czy to Twoja firma?

SCANMED SPORT sp. z o.o. praca

Żory

Od ponad dwóch dekad Sport-Klinika w Żorach jest synonimem postępu w dziedzinie ortopedii i rehabilitacji. Nasza historia zaczęła się w 2002 roku, kiedy to postanowiliśmy, że ruch powinien być przyjemnością – od diagnozy po rehabilitację. To hasło stało się naszą misją i od tego czasu nieustannie dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem jakości, bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji naszych pacjentów.

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zbudować jedną z przodujących w Polsce klinik ortopedycznych, specjalizującą się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową. Nasze kompleksowe podejście do leczenia schorzeń i urazów narządu ruchu, w tym specjalistyczne programy dla dzieci i młodzieży, pozwala nam na skuteczną pomoc naszym pacjentom w powrocie do pełnej sprawności.

W Sport-Klinice łączymy innowacyjność z tradycją. Jesteśmy pierwszą placówką w Polsce, która wykonała przeszczep łąkotki allogenicznej oraz przeszczep hodowli komórek chrząstki. Nasze nowoczesne techniki leczenia wspierane są przez najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technik operacyjnych, sprzętu medycznego oraz farmakologii. Dzięki temu, nasz sprzęt diagnostyczny i medyczny jest na najwyższym światowym poziomie.

Jakość naszych usług potwierdza Certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez Ministra Zdrowia, a nasze zaangażowanie w rozwój medycyny ortopedycznej manifestuje się poprzez organizowanie szkoleń i konferencji medycznych, a także kształcenie podyplomowe lekarzy. Współpracujemy z międzynarodowymi ośrodkami badawczymi, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie metod leczenia i wprowadzanie nowych, skutecznych terapii.

W Sport-Klinice każdy pacjent jest dla nas ważny, a jego dobro i zdrowie są naszym priorytetem. Nasze podejście do leczenia jest holistyczne – zaczynamy od dokładnej diagnozy, przez skuteczne leczenie, aż po indywidualnie dostosowaną rehabilitację. To właśnie pasja i zaangażowanie naszego wykwalifikowanego zespołu sprawiają, że możemy śmiało powiedzieć: w Sport-Klinice ruch staje się ponownie przyjemnością.

SCANMED SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie doradztwo / konsulting / audyt praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SCANMED SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SCANMED SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SCANMED SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SCANMED SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SCANMED SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Salowa - blok operacyjny

    SCANMED SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Żory
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa porządkowa na bloku operacyjnym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Inne wymagania: szczepienie przeciwko WZW typu "B", doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 7-15; 10-18; 14-22
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pielęgniarka instrumentariuszka/pielegniarz instrumentariusz

    • Żory

      przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów, sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej, prowadzenie dokumentacji medycznej, dbanie o prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń i narzędzi medycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • Inne wymagania: tytuł zawodowy pielęgniarki, aktualne prawo do wykonywania zawodu, doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym, doświadczenie w instrumentowaniu do zabiegów operacyjnych, posiadanie kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego lub specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego, aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych, szczepienie przeciwko WZW typu B, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: lub zlecenie
  • Konserwator

    • Żory

      nadzór nad poprawnością działania instalacji elektrycznej, wewnętrznej, sieci energetycznej, instalacji awaryjnej, instalacji wodociągowej i sanitarnej, urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat, bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, elektroniki, ślusarstwa aktualne uprawnienia SEP serii E samodzielność, obowiązkowość bardzo dobra organizacja pracy, prawo jazdy kategorii B, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemilogicznych, szczepienie przeciwko WZW typu"B"

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN

Pracodawcy w Żorach