Czy to Twoja firma?

WB TRIM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Żory
WB TRIM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój produkcja / przemysł zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy WB TRIM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WB TRIM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WB TRIM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WB TRIM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Manager ds. jakości

    WB TRIM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Żory
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją, sporządzanie planów kontroli, kontrola jakości komponentów i produktów gotowych, nadzór nad produkcją serii weryfikacyjnej, prowadzenie dokumenatacji kontrolnej i pokontrolnej w języku koreańskim, kontakt z Zarządem i pozostałymi managerami oraz klientami wyłącznie w języku koreańskim

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 335,6 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żorach